O FIRMIE

Dlaczego my...

Mirmaro

Mirmaro jest firmą rodzinną z siedzibą w Rudniku nad Sanem -  niewielkim miasteczku, położonym w południowo-wschodniej Polsce.

Naszą główną specjalizacją jest produkcja ogrodzeń z leszczyny ale również produkcja różnego rodzaju wyrobów z wikliny, brzozy, słomy, w tym dekoracji świątecznych i okolicznościowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo także artykuły dla zwierząt takie jak: budki dla insektów, karmniki dla ptaków czy leżaki/legowiska dla psów.

Długa obecność na krajowym, a przede wszystkim na międzynarodowych rynkach, pozwoliła nam zebrać doświadczenie i wiedzę potrzebne do tego, aby spełnić wysokie wymagania klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych partnerów biznesowych, gwarantując wysoką jakość produktów i konkurencyjne ceny.

Przykładamy ogromną wagę do obsługi klienta i zrozumienia jego potrzeb. Jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę i pomysły.

Produkujemy wyroby według przekazanego przez zleceniodawcę wzoru lub w innych rozmiarach niż przedstawione na stronie.

Wszystkie produkty na stronie mają charakter poglądowy i  zostały przedstawione w podstawowych wymiarach i wzorach i mogą zostać wyprodukowane zgodnie z życzeniem i potrzebami klienta.

W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu.
kat-slomy.jpg
ta6a3849.jpg
kat-wyroby-wiklinowe.jpg
ta6a3837.jpg
kat-ogrodzenia.jpg
ta6a3840.jpg

Napisz lub zadzwoń

Łukasz Olko +48 606 353 500

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Napisz lub zadzwoń

Łukasz Olko +48 606 353 500

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2017 www.mirmaro.pl All Rights Reserved.

ZAMÓW ROZMOWĘ

  • Poproś o kontakt telefoniczny Zostaw nam Twój numer telefonu. Oddzwonię!!!
    Musisz wpisać imię
    Musisz podać poprawny numer telefonu
    Dziękuję. Otrzymałam Twoją prośbę. Oddzwonię wkrótce.